На вулицях Києва з’явились плакати, що висміюють російського агресора
За словами організаторів, місія проєкту — знищити образ великого та жахливого диктатора.
За словами організаторів, місія проєкту — знищити образ великого та жахливого диктатора.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На вулицях Києва з’явилися жартівливі плакати із зображенням президента РФ Путіна, країни-агресора, що розпочала повномасштабну війну в Україні.
На одному з постерів його зображено з макіяжем. Як повідомляли раніше ЗМІ, це фото є забороненим у РФ, проте наразі воно заповнює вулиці української столиці, а користувачі соцмереж активно поширюють його на своїх сторінках.
Ідейним натхненником мистецької акції став письменник Андрій Мероник, а креативним директором проєкту — Наташа Kto Nado, засновниця агенції Creative Beast.
За словами організаторів, провідна місія проєкту — знищити образ великого та жахливого диктатора, а також продемонструвати світові, що українці є хороброю та вільною нацією, на яку не має впливу вибудований роками демонічний образ.
«Як ми знаємо, найкращим способом роздемонізації є гумор. Диктатор настільки боїться бути смішним, що навіть зображення себе — а насправді то не він, а лише людина у мейкапі, що схожа на агресора — забороняє у будь-якому вигляді. І сьогодні такий тролінг стає цілком політичним інструментом», — розповідає Мероник.
Серія постерів, які висміюють Путіна, супроводжується підписами: «Чувак, нікому не потрібен твій дікпік», «Необґрунтовані претензії на домінування — це смішно», «Контакт з реальністю — запорука адекватної самооцінки», «Сфокусованість на собі нікому не личить» та «Програвай гідно».
Локальною місією мистецької акції Мероник називає спробу показати на прикладі тирана, що втратив контакт з реальністю, як не треба поводитися у стосунках. У правому куті кожного постера можна знайти QR-код, який відповідає на питання, чому для акції обрана саме тема стосунків.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті