Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Львові на всеукраїнському відкритому конкурсі обрали проєктну пропозицію Центру соціальних інновацій, який побудують за адресою вул. Івана Франка, 58. Про це йдеться на сайті міськради.

Раніше до міськради звернулась релігійна організація «Львівська Провінція Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи) УГКЦ» щодо містобудівних умов і обмежень для нового центру. 

Завданням для архітекторів було запропонувати реконструкції двох нежитлових споруд, що належать до території монастиря. Одна із них є історичною будівлею, проте не має охоронного статусу та знаходиться в незадовільному стані. В іншій працює школа, що несе важливу соціальну функцію, але сильно обмежена у просторі.

За словами головного архітектора Антона Коломєйцева, проєкт-переможець запропонував унікальне рішення, що йде врозріз із усіма поданими проєктами. Їхня пропозиція зберігає наявну одноповерхову історичну будівлю. Проєктований об’єкт, за рахунок свого просторового рішення, зберігає звиклу оглядовість на території монастиря, але водночас закриває брандмауер наявного житлового будинку новим витриманим фасадом.

Члени журі також відзначили вдале рішення з відкритістю внутрішніх просторів проєктованої споруди до території монастиря. Великий відкритий скляний фасад зорієнтований на внутрішній зелений двір утворює добрі умови приміщень для реабілітації на міській вулиці зі жвавим рухом. На думку журі, цікавим та адаптивним під потреби замовника є вирішення внутрішнього простору будівлі, планування, містить всі необхідні приміщення і функції.

«Особливо хочеться відзначити вдале рішення з відкритістю внутрішніх просторів проєктованої споруди до території монастиря, що об’єднує, надає відчуття відкритості та сучасності церкви. Великий відкритий скляний фасад, що зорієнтований на внутрішній зелений двір утворює чи не найкращі умови приміщень для реабілітації на такий оживленій міській вулиці», — прокоментував проєкт член журі конкурсу, архітектор Дмитро Сорокевич.

Переможцем конкурсу обрано проєкт під шифром авторського колективу: Валентин Шароватов, Ольга Криворучко, Анастасія Нікуліна, Данило Галанджій, Марія Гасюк, Анастасія Гапанович, Юрій Криворучко.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button