Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/RedCrossUkraine

Соціально незахищені українці з постраждалих від війни громад протягом трьох місяців отримуватимуть виплати від Червоного Хреста на картку ПриватБанку, повідомляє пресслужба банку.

Виплати отримають сім’ї, зареєстровані в Міністерстві соціальної політики як малозабезпечені. Тож реєструватися не потрібно.

Ще одна умова — ці сім’ї до 24 лютого жили в одній із громад, які постраждали від війни. Такі громади є в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Житомирській, Київській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях. Виїхала родина чи лишилася, не має значення.

Розмір допомоги — 2500 гривень на людину щомісяця. Програма триватиме три місяці.

Отримувачам надійде SMS-повідомлення від Міжнародного комітету Червоного Хреста про участь у програмі. 

Кошти перераховуватимуть голові домогосподарства переказом PrivatMoney на картку українського банку, зареєстровану в Мінсоцполітики. Якщо клієнт має рахунок у ПриватБанку і Червоний Хрест про це знає, допомога буде зарахована автоматично, надійде сповіщення про нарахування коштів. 

Якщо ж зареєстрованої банківської картки немає, допомогу можна отримати у відділенні ПриватБанку чи за номером 3700. Для цього потрібно вказати номер картки ПриватБанку.

Запитати щодо виплат можна за телефоном Міжнародного Комітету Червоного Хреста 0 800 300 155. Щоб з’ясувати статус малозабезпеченої сім’ї, слід звернутися до Міністерства соціальної політики. 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button