Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24961 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: міськрада Ірпеня

Урбаніст Рене Сангерс та архітектор Хірокі Мацуура з міжнародного дизайн-бюро Madma Urbanism + Landscape відвідали Ірпінь в рамках проєкту з відбудови міста. Засновник бюро Мацура створить мастер-план міста, в якому будуть підкреслені міські особливості, повідомляє міськрада.

Проєктним менеджером з боку міста виступить СЕО товариства «Відважних» та інвестиційної групи MOLODIST Володимир Співак.

«Я побачив, що це комплексна проблема. Це не просто знести й побудувати нове. Це багато нюансів із документами, а також комунікація з постраждалими власниками будівель. Потрібно розібратися з деталями, перш ніж готувати якісь рішення», – заявив Мацуура.

Фото, зроблені Мацуурою та Сангерсом під час велопрогулянки Ірпенем: facebook /MADMAurbanismlandscape

За словами Сангерса, майбутні проєкти мають бути простими, гарними і зручними для кожного. Спершу вони проаналізують все побачене, отримають від міста всі необхідні картосхеми, і почнуть працювати.

Фото, зроблені Мацуурою та Сангерсом під час велопрогулянки Ірпенем: facebook /MADMAurbanismlandscape

В Madma Urbanism + Landscape вважають, що «майбутнє Ірпіня буде дуже складним, якщо зосередитися лише на руйнівному статусі деяких частин міста». Місто не слід характеризувати як «місто-жертву».

Мастер-план – стратегія, яка дає змогу уявити в загальних рисах як в майбутньому буде виглядати місто. За його допомогою здійснюється ефективна організація простору населеного пункту із врахуванням потреб містян, економічних можливостей держави та екологічних стандартів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button