Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: міськрада Ірпеня

Урбаніст Рене Сангерс та архітектор Хірокі Мацуура з міжнародного дизайн-бюро Madma Urbanism + Landscape відвідали Ірпінь в рамках проєкту з відбудови міста. Засновник бюро Мацура створить мастер-план міста, в якому будуть підкреслені міські особливості, повідомляє міськрада.

Проєктним менеджером з боку міста виступить СЕО товариства «Відважних» та інвестиційної групи MOLODIST Володимир Співак.

«Я побачив, що це комплексна проблема. Це не просто знести й побудувати нове. Це багато нюансів із документами, а також комунікація з постраждалими власниками будівель. Потрібно розібратися з деталями, перш ніж готувати якісь рішення», – заявив Мацуура.

Фото, зроблені Мацуурою та Сангерсом під час велопрогулянки Ірпенем: facebook /MADMAurbanismlandscape

За словами Сангерса, майбутні проєкти мають бути простими, гарними і зручними для кожного. Спершу вони проаналізують все побачене, отримають від міста всі необхідні картосхеми, і почнуть працювати.

Фото, зроблені Мацуурою та Сангерсом під час велопрогулянки Ірпенем: facebook /MADMAurbanismlandscape

В Madma Urbanism + Landscape вважають, що «майбутнє Ірпіня буде дуже складним, якщо зосередитися лише на руйнівному статусі деяких частин міста». Місто не слід характеризувати як «місто-жертву».

Мастер-план – стратегія, яка дає змогу уявити в загальних рисах як в майбутньому буде виглядати місто. За його допомогою здійснюється ефективна організація простору населеного пункту із врахуванням потреб містян, економічних можливостей держави та екологічних стандартів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button