Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/strichkafestival

Заклади будівлі колишньої фабрики на вулиці Нижньоюрківській, 31 — центру нічного життя київського Подолу — об’єдналися у громадську організацію «Стрічкоткацька Фабрика» та запускають проєкт «На часі», повідомляють резиденти локації.

В об’єднання також з’явився свій сайт — «перший прояв централізованої творчої екосистеми».

Проєкт «На Часі» має на меті підтримати українських митців і культурні простори, які зараз перебувають у скрутному становищі, зокрема й власне заклади фабрики.

Фото: Данил Привет / DTF Magazine

Серію денних заходів проводитимуть кожної другої суботи місяця. Це будуть: перформанси, маркет, виставки сучасного мистецтва, лекції про музику, урбаністику та психологію, тату-марафон, акустичні та електронні концерти.

«Назва “На часі” виникла як антитеза сталому виразу “Не на часі”, за яким зручно сховати всі проблеми та негаразди, відкласти їх до більш вдалого моменту. Культура — це жива комунікація, яка відбувається постійно, її не можна зупинити. “На часі” — це серія заходів про арт, без пошуків ідеального моменту, адже його не існує», — пояснюють організатори.

Перший захід відбудеться 25 червня о 12:00. На вході просять задонатити будь-яку суму від 200 гривень.

На території колишньої фабрики розташовуються клуби Closer, Otel’, Mezzanine тощо.

Заклади Нижньоюрківської у 2019 році. Зображення: / DTF Magazine

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button