Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 23640 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: пресслужба КМДА

Готовність Великої Британії допомогти у відбудові Києва та України після війни закріплено в меморандумі на британсько-українському саміті в Лондоні 17 червня, повідомляє пресслужба уряду Сполученого Королівства.

Зокрема, йдеться про відновлення пошкодженої транспортної системи, лікарень, шкіл, енергетичних об’єктів, комунальної інфраструктури.

«Ми всі бачили нестямні картини руйнування великого міста Києва, а також тисяч знищених домівок, будівель і споруд критичної інфраструктури по всій Україні, — заявила Міністерка зовнішньої торгівлі Анн-Марі Тревельян. — Наші провідні інфраструктурні та енергетичні компанії разом із транспортними, медичними та сільськогосподарськими підприємствами не лише готові до негайної гуманітарної підтримки, але й налаштовані взяти участь у довгостроковому відновленні України».

«Разом ми можемо допомогти відбудувати Україну кращою, сильнішою та зеленішою», — додала вона.

Передбачається, що реконструйовані об’єкти будуть сталішими — енергоощадними й екологічними. Так, директорка Zaha Hadid Architects Мануела Гатто запевнила, що пріоритетом проєктів бюро в Україні є навколишнє середовище.

Наразі Велика Британія зобов’язалася надати 3,5 мільярда фунтів на торговельні та інвестиційні проєкти в Україні. Крім того, щоб підтримати українську економіку, Королівство скасувало всі тарифи в межах Угоди про вільну торгівлю.

Британський уряд підкреслює, що запровадив одні з найбільших і жорсткіших пакетів економічних санкцій проти Росії.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button