Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23637 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
:Фото: minre.gov.ua

На Київщині внаслідок російського вторгнення повністю зруйновано 4 835 приватних будинків. За словами голови Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби, до кінця 2022 року планують відбудувати 280 із них.

«На сьогодні на території області повністю зруйновано 4 835 приватних будинків та 13 292 частково пошкоджені. Зокрема повністю зруйнована 161 багатоповерхівка та 975 частково пошкоджені. Житла потребують 11 319 сімей», — розповів Кулеба в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна». Ці цифри надали органи місцевого самоврядування.

Згідно з соціальною програмою «Відновлення приватних будинків», яку затвердила Київська облрада, для мешканців, що втратили житло протягом 2022-2023 років, збудують 560 нових будинків площею від 70 до 120 квадратних метрів. Загальний обсяг фінансування програми — 1,7 млрд гривень, по 850 млн гривень на кожен рік.

Насамперед обіцяють забезпечити житлом сім’ї загиблих або поранених унаслідок війни учасників бойових дій, багатодітні сім’ї, сім’ї з дітьми, осіб пенсійного віку, вагітних жінок, осіб з інвалідністю тощо. Основним критерієм щодо того, кому будувати найперше, є те, що зруйнований будинок був єдиним житлом.

На Київщині вже почали будівництво постійного житла для постраждалих людей. Зокрема, у селі Дмитрівка Бучанського району будують перші п‘ять будинків.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button