Dior провів показ на тлі декорацій київської художниці (відео)
Самі сукні та жакети прикрашені зробленою вручну вишивкою, натхненням для якої стали українські візерунки.
Самі сукні та жакети прикрашені зробленою вручну вишивкою, натхненням для якої стали українські візерунки.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Дім моди Dior створив нову колекцію осінь-зима, надихнувшись українською вишивкою та народним одягом. Декорації для показу, що відбувся четвертого липня, створила київська художниця Олеся Трофименко.
Подіум у Музеї Родена в Парижі оточували панно з вишитими рослинами, плодами і птахами, що відсилають до міфологічного образу дерева життя. У цій роботі Трофименко використала фотографії українських пейзажів із силуетами в обрамленні квітів.
Художниця розповідає, що ці образи базуються на традиційних українських візерунках. Вишивку за ескізами Трофименко створювали індійські майстри з Chanakya School of Craft.
Кутюр’є дому Dior Марія Грація К’юрі запросила київську художницю до співпраці, побачивши її роботи на виставці сучасних українських митців у Римі. Самі сукні та жакети прикрашені зробленою вручну вишивкою з мотивами, запозиченими в робіт Трофименко. Крій також відсилає до народного одягу.
На своєму сайті Dior присвятив сторінку біографії Олесі Трофименко. Вона народилася у 1982 році в смт Вільча Київської області, навчалася у київській Академії образотворчого мистецтва й зараз живе в українській столиці.
Музику для шоу написав французький електронний музикант П’єр Лефевр (Saycet).
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті