Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: svpmaster.com.ua

Верховна Рада прийняла законопроєкт щодо запровадження комплексної термомодернізації будівель, що дозволить зменшити комунальні витрати і споживання газу.

Як пояснила народна депутатка Олена Шуляк, у новому законі йдеться про:

  • спрощення процедур розгляду заявки на часткове відшкодування вартості заходів з енергоефективності;
  • запровадження можливості поетапного фінансування проєктів термомодернізації;
  • можливість фінансувати ті види робіт (не більше 10% від вартості всього проєкту, перелік робіт затверджується Фондом енергоефективності), які не пов’язані з енергоефективністю, але необхідні для реалізації проєкту з термомодернізації будівлі.

Також запроваджуються нові мінімальні вимоги до енергоефективності, які застосовуються при новому будівництві, реконструкції, капітальному ремонті. У майбутньому вони переглядатимуться не рідше ніж раз на п’ять років.

Закон руйнує схему зловживання виконавців комунальних послуг з прийняття на абонентський облік загальнобудинкових лічильників. Оплата у разі встановлення такого лічильника здійснюється тільки за показаннями, з моменту фактичного його встановлення.

Напередодні повномасштабної війни в Україні стартувала програма термомодернізації житлового фонду. Метою було утеплення п’яти тисяч багатоквартирних будинків за рік.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button