Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Георгій Ломсадзе

У Тбілісі з кінця липня змінять формат підтримки українців, які переїхали до Грузії через війну, і зупиняють програму забезпечення житлом. Про це повідомляє Interpressnews.

Згідно із заявою мерії, програму забезпечення житлом припинять після 31 липня. Натомість з 15 липня українцям пропонують щомісячну підтримку у розмірі 300 грузинських ларі (три тисячі гривень) на родину і 45 ларі (450 гривень) на людину додатково.

Місцева влада заявила, що розраховує на внески від міжнародних організацій World Vision та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, які можливо будуть становити 235 ларі на людину (2350 гривень). 

За останніми даними, у Тбілісі програмою підтримки з наданням житла скористались понад 5100 українців, з них 2300 і зараз проживають у наданих готелях. Витрати з бюджету на таку підтримку до кінця липня досягнуть 14 мільйонів грузинських ларі.

Загалом з початку війни в Україні, за даними МВС, Грузія прийняла понад 60 тисяч українських біженців. Більшість із них приїхали з окупованого РФ Сходу України.

В уряді Грузії кажуть, що надають всю необхідну допомогу українським біженцям, які прибули в країну – зокрема житло, продукти харчування тощо. Однак, як пише грузинське видання Jam News, через чотири місяці після початку війни в країні немає єдиного плану допомоги українцям і конкретного відомства, яке б відповідало за управління цим процесом.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button