Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 301 днів. За цей час ми опублікували 23657 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: cottonbro / Pexels

Netflix запроваджує функцію «додати дім», покликану обмежити поширення паролів між різними користувачами.

Кожен обліковий запис Netflix, незалежно від тарифного плану, дозволятиме дивитися контент в одній оселі. Щоб дивитися телебачення в іншій квартирі чи будинку, слід доплачувати певну суму (зараз це три долари для південноамериканських країн) до вартості підписки.

Підписка Basic дозволяє додати один будинок, Standard — два будинки, Premium — три.

  • Ідея розробників полягає в тому, що легально поділитися паролем від акаунту виходить дешевше, ніж купувати окрему повноцінну підписку. Так, в Україні підписка, залежно від тарифного плану, коштує від 5 до 10 євро, в інших країнах ЄС може сягати 9-18 євро.

Нова функція не вплине на можливість дивитися Netflix у дорозі на різних девайсах: планшеті, ноутбуці чи смартфоні.

Тестовим майданчиком стала Південна Америка. У березні опцію додавати користувачів за окрему плату запровадили у Чилі, Перу та Коста-Риці. У серпні обмеження на кількість осель запровадять в Аргентині, Домініканській республіці, Сальвадорі, Гватемалі та Гондурасі.

Netflix обіцяє не запроваджувати нові обмеження в інших країнах, доки не випробує нову систему — це займе час принаймні до кінця року.

Користування обліковим записом поза домом підписника визначатимуть не за GPS чи іншими геолокаційними інструментами, а за IP-адресами та ідентифікаційними даними гаджетів, прив’язаних до акаунту.

За оцінками компанії, зараз приблизно 100 мільйонів підписників передають свої паролі іншим людям. Із них третина — користувачі з США та Канади.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button