Фонд дарує переселенцям мобільні будиночки з усіма зручностями (фото)
Будиночки роблять із натурального дерева, у них вже є необхідна техніка та побутові речі.
Будиночки роблять із натурального дерева, у них вже є необхідна техніка та побутові речі.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Українці, які втратили житло, можуть подати заявку на отримання будиночка-шелтера, який має усі зручності. Проєкт запустив благодійний фонд «Дем’янове диво», заснований релігійними організаціями.
«Це не бездушні коробки з розкладушками та спільним туалетом на табір — це невелике, але затишне житло з кондиціонерами, обігрівачами, власними кухнями, пральними машинами та санвузлами. Це, власне, дім, а не місце, щоб пережити труднощі», — зауважують у фонді.
Будинки майструють у Луцьку. Вони повністю збираються в Україні з української сировини, даючи роботу і постачальникам і працівникам.
Стандартний будиночок має площу приблизно 20 м2, дві кімнати, санвузол і кухню. У ньому вже є необхідна техніка та побутові речі: кондиціонер, пральна машина, бойлер, холодильник, електрична плита, посуд, постільна білизна.
Будинки призначені для цілорічного проживання. У будіництві використовують натуральне дерево.
Крім класичного двокімнатного будиночка є проєкт для людей з інвалідністю.
Працівники фонду готові привезти будиночок і підключити до світла й води в радіусі 400 кілометрів від Луцька — цей радіус охоплює, наприклад, Київ і Вінницю.
У кілька перших шелтерів уже заселили переселенців. Нещодавно фонд отримав інвесторів зараз почав пошук родин, яких відбиратимуть для поселення.
Заявку просять подавати у вигляді короткого відео, не більш як три хвилини, в якому потрібно розказати де і як родина зустріла війну, як втратила дім, чи є серед членів сім’ї люди з інвалідністю (такі сім’ї матимуть пріоритет) тощо. Заявників відбиратимуть організації, які спонсорують проєкт.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті