Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 23632 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/demyanovodivo

Українці, які втратили житло, можуть подати заявку на отримання будиночка-шелтера, який має усі зручності. Проєкт запустив благодійний фонд «Дем’янове диво», заснований релігійними організаціями.

«Це не бездушні коробки з розкладушками та спільним туалетом на табір — це невелике, але затишне житло з кондиціонерами, обігрівачами, власними кухнями, пральними машинами та санвузлами. Це, власне, дім, а не місце, щоб пережити труднощі», — зауважують у фонді.

Будинки майструють у Луцьку. Вони повністю збираються в Україні з української сировини, даючи роботу і постачальникам і працівникам.

Стандартний будиночок має площу приблизно 20 м2, дві кімнати, санвузол і кухню. У ньому вже є необхідна техніка та побутові речі: кондиціонер, пральна машина, бойлер, холодильник, електрична плита, посуд, постільна білизна.

Будинки призначені для цілорічного проживання. У будіництві використовують натуральне дерево.

Крім класичного двокімнатного будиночка є проєкт для людей з інвалідністю.

Працівники фонду готові привезти будиночок і підключити до світла й води в радіусі 400 кілометрів від Луцька — цей радіус охоплює, наприклад, Київ і Вінницю.

У кілька перших шелтерів уже заселили переселенців. Нещодавно фонд отримав інвесторів зараз почав пошук родин, яких відбиратимуть для поселення.

Заявку просять подавати у вигляді короткого відео, не більш як три хвилини, в якому потрібно розказати де і як родина зустріла війну, як втратила дім, чи є серед членів сім’ї люди з інвалідністю (такі сім’ї матимуть пріоритет) тощо. Заявників відбиратимуть організації, які спонсорують проєкт.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button