Мастхеви літнього догляду
Шкіра потребує живлення та зволоження незалежно від пори року.
Шкіра потребує живлення та зволоження незалежно від пори року.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 26201 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Догляд за шкірою у холодний і теплий сезон має бути різним. На відміну від зими, влітку не потрібно навантажувати шкіру щільними засобами. Варто вийти під пекуче сонце — і такий крем, не встигнувши всотатися, проступить на обличчі краплями, спровокує появу жирного блиску та заб’є пори. Навіть за відчуттями ви розумієте — хочеться легкості! Яким же має бути правильний літній догляд?
Сонцезахисні фільтри
Дуже зручно, що багато продуктів, призначених для денного догляду в спекотний період, мають у складі сонцезахисні фільтри — головні варти молодості. Ультрафіолет провокує фотостаріння та появу пігментних плям. Чим більше часу проводите під прямими променями сонця, тим вищим має бути SPF. За можливості користуйтеся сонцезахисними окулярами: з ними ви менше мружитиметеся та відстрочите утворення «гусячих лапок».
Освіжні та зволожувальні комплекси
Вибирайте засоби, які ефективно зволожують та швидко вбираються: легкі креми, гідрогелі, флюїди. Чудовий варіант на літо — продукти з охолоджувальним ефектом. Крім зволожувальних компонентів, вони містять, наприклад, кавун, м’яту або алое вера, які освіжають та заспокоюють. Для комбінованої та схильної до жирності шкіри підходять невагомі емульсії на основі води, матувальні та себорегулювальні гелі.
М’які засоби для очищення
Багато хто з незнання роблять «літню» помилку: вмиваються кілька разів на день і полірують шкіру до скрипу. Зокрема жорсткими продуктами, що руйнують природний гідроліпідний бар’єр. Унаслідок сальні залози починають працювати активніше, а себум — виділятися сильніше, щоб захистити шкіру, позбавлену необхідних їй ліпідів. Виходить замкнене коло.
Щоб його уникнути, очищайте обличчя максимум двічі: вранці та ввечері. Уважно дивіться, щоб вибрані продукти відповідали типу шкіри. Вивчайте склади: добре, якщо в них не буде спирту, агресивних сульфатів, штучних ароматизаторів та парабенів. Для очищення підходять мус, пінка, тонік, гель. Якщо користуєтеся косметикою та вологостійкими SPF-засобами, спочатку вмивайтеся молочком або гідрофільною олією.
Профілактичний та додатковий догляд
Моментально зволожити або охолодити шкіру обличчя, зняти відчуття напруженості допомагають термальна вода та різні місти. Це незамінні засоби, які зручно носити із собою та користуватися в будь-який час. Для прискорення оновлення шкіри використовуйте м’які кислотні пілінги. Також не забувайте про відновлювальні сироватки та ампули, особливо для підтримання молодості.
Здоров’я шкіри йде зсередини. Крім догляду, пийте багато води, стежте за вітамінним балансом організму, висипайтеся та намагайтеся обмежити стрес, який найбільше прискорює старіння.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті