Українські архітектори створили бюджетний варіант модульного постійного житла
Ціллю було створення житла без «відчуття атмосфери тимчасового та чужого».
Ціллю було створення житла без «відчуття атмосфери тимчасового та чужого».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Команда українських архітекторів представила проєкт модульного житла для постійного проживання. У майбутньому будинки можна перетворити на мотелі, дитячі табори тощо.
Створили проєкт архітектори Юрій Кайгородцев та Ярослав Бабіч, дизайн – Івахов Олександр. За їхніми словами, це альтернатива контейнерам для тимчасового проживання, які зараз пропонують людям, котрі втратили дах над головою.
Основною ціллю було створення житла без «відчуття атмосфери тимчасового та чужого».
Будиночки спроєктовані з фальцу та дерева, українських виробників. Один із модулів, площею 24 квадратних метрів, коштуватиме майже 13 тисяч доларів (це ціна собівартості будівництва, включаючи ризики). У вартість входить сантехніка, кухня, пральна машина, кондиціонер. Гарячу воду та опалення забезпечуватиме двоконтурний котел.
Архітектори створили конструктор меблів, які можна адаптувати, враховуючи потреби мешканців.
Містечко пропонують оснастити модулями підзарядки мобільного транспорту, облаштувати вуличними меблями та озеленити, зокрема, використовуючи модулі озеленення – швидкозбірні конструкції для вирощування різних культур.
Побудувати сто модулів, де зможуть жити до 400 людей, можна за три місяці.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті