З початку війни кияни почали вдвічі більше користуватися бюветами
Багато магазинів закрилися, і бювети стали критичним джерелом питної води.
Багато магазинів закрилися, і бювети стали критичним джерелом питної води.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
З лютого споживання води з бюветів у Києві зросло більш як удвічі: з 25 тисяч кубометрів до майже 56 тисяч. І це попри те, що багато киян були змушені виїхати з міста, повідомляє КП «Київводфонд».
«В умовах воєнного стану багато продовольчих точок тимчасово припинили роботу. За таких обставин функціонування бюветів було критично важливим, щоб задовольнити потребу в питній воді. Ми ще раз переконались: бюветна мережа має працювати у столиці, адже це безоплатна та якісна вода», — зазначає директорка «Київводфонду» Світлана Козловська.
За її словами, аварійна служба, яка ремонтує бювети, працює без вихідних. Також відповідні служби стежать за якістю питної води і постійно беруть пробу в усіх районах міста.
Торік у Києві на бюветах встановили GSM-сигналізацію, яка дозволяє дистанційно вимикати бювет, якщо показники води відхиляються від норми. Так само GSM допомогли в рази скоротити час ремонту. До того ж економиться пальне, бо частина роботи виконується дистанційно.
Про важливість безкоштовного доступу до питної води, а також про те, як це пов’язано зі споживанням цукру та пластиковим сміттям, ми писали в цьому матеріалі.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті