Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 293 днів. За цей час ми опублікували 23608 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Павільйон AliExpress у Москві. Фото: Stolbovsky / Вікіпедія

Десятки відомих брендів — авіакомпанії, ритейлери одягу, мережі супермаркетів тощо — досі ведуть бізнес у Росії. Фахівці Школи менеджменту Єльського університету стежать за реакцією на війну понад 1200 компаній і регулярно оновлюють список тих, які відмовляються іти з країни-агресора.

З початку великої війни понад тисяча з цих компаній заявили про скорочення або й повне припинення діяльності в Росії.

Віднедавна укладачі поділили список за категоріями від A до F, що відображають ступінь виходу з російського ринку. До категорії F — компаній, які продовжують вести бізнес у Росії, наче нічого не трапилося, — потрапили 237 назв.

Так, серед компаній, які досі працюють у РФ — Ariston, Gorenje, Bonduelle, Asics, Benetton, Calzedonia, Colin’s, Diesel, Giorgio Armani, Koton, Lacoste, Tom Ford, Mitsubishi, Krka, Philips, Patreon, Raiffeisen Bank, Zepter. Компанії французької сім’ї Мюйє — Auchan та Leroy Merlin також продовжують бізнес.

У Росію продовжують літати Pegasus, Emirates Airlines, Qatar Airways, Turkish Airlines та низка інших авіаперевізників. У переліку також чимало китайських компаній, зокрема Alibaba (до якої входить AliExpress).

Фахівці вважають, що список заохочує бізнеси скорочувати діяльність у Росії, позаяк він активно шириться серед керівництва компаній і серед урядовців.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button