В Україні 60% внутрішніх переселенців втратили роботу
Місячний дохід 35% родин переселенців не перевищує 5000 гривень.
Місячний дохід 35% родин переселенців не перевищує 5000 гривень.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 126 днів. За цей час ми опублікували 25025 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
В Україні 60% внутрішньо переміщених осіб втратили роботу. За даними Міжнародної організації міграції, внутрішніх переселенців нині є понад 6,6 млн осіб.
Згідно з дослідженням, 9% переселенців не мали жодного доходу від початку війни, а місячний дохід 35% родин переселенців не перевищує 5000 гривень, що на 1500 гривень менше за мінімальну зарплату в Україні.
В організації заявили, що «ситуація з працевлаштуванням внутрішньо переміщених осіб залишається доволі критичною і є однією з причин, що підштовхують людей до повернення».
Внутрішньо переміщеними нині є понад 6,6 млн осіб в Україні – 15% від загальної чисельності населення України. Водночас 5,5 млн раніше переміщених повернулися додому, абсолютна більшість із них була на території України та 16% – закордоном. Основними регіонами повернення є Київ та область, а також Харківська, Одеська й Чернігівська області.
Від початку війни Держстат не оприлюднює даних про зайнятість. Згідно з останніми даними за підсумками 2021 року, рівень безробіття в Україні становив понад 10%.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті