Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Marta Filipczyk / Unsplash

Розробник Олександр Козлов, який створив «Кобзу», український аналог Wordle, презентував новий застосунок — «Гра слів», повідомляє AIN.UA.

Це некомерційна гра в слова українською, яка є аналогом популярної Letterpress. 

Гра розрахована на двох: з іншою людиною або з ботом. Гравці по черзі збирають слова з букв на полі 5х5. Використана у слові літера стає «захопленою» гравцем. Виграє той, у кого захоплених клітин більше.

Словник гри містить понад 700 тисяч слів. У грі присутня гаптика і немає реклами. «Гра слів» доступна лише на iOS, робити версію для Android Олександр поки не планує.

Як і «Кобза», ця гра може бути не лише забавкою, але способом покращити знання української мови.

«Коли я робив Кобзу, то був упевнений, що просто роблю гру. Кобза стала доволі популярною, хоча я жодного разу не бачив Кобзу у добірках “нові забавки українською” чи “у що пограти на айфоні”. Не те щоб я взагалі бачив такі добірки. Проте я не раз і не два (ви не повірите, навіть не три) зустрічав Кобзу у добірках типу “сервіси, що допоможуть покращити українську”», — пише Олександр.

«Гру Слів» він не планує просувати за допомогою платної реклами, натомість покладається на «маркетинг поголосу».

Олександр також має намір зробити ще одну гру, так само в слова: «головним противником у ній буде час».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button