Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 291 днів. За цей час ми опублікували 23590 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Ciaran O’Brien / Unsplash

Минулого тижня щонайменше четверо людей потонули у підвальних квартирах внаслідок найсильнішої за 115 років зливи в Сеулі, повідомляє South China Morning Post.

Цілу родину — жінку з донькою-підліткою та її сестру з синдромом Дауна — знайшли мертвими у затопленій квартирі, яка вмить перетворилася на пастку. У схожому помешканні виявили тіло ще однієї жінки у віці за 50 років.

Після цього муніципалітет столиці Південної Кореї анонсував заборону на облаштування житла у підвальних і напівпідвальних приміщеннях — так званих баньчіха (banjiha). Орендодавці муситимуть протягом 10-20 років повністю позбутися такого житла.

Приблизно 200 тисяч квартир, або 5% житлового фонду Сеула, розташовано під землею. Цей тип помешкань став відомий світові за фільмом «Паразити». Докладніше про баньчіха читайте в нашому матеріалі.

Соціальна нерівність є значною проблемою у Південній Кореї, й унаслідок пандемії коронавірусу ситуація лише погіршилася. Країна є четвертою економікою Азії, однак розрив у доходах багатих і бідних вкрай великий.

Читайте також: «Гра в кальмара» ілюструє масштаби реальної боргової кризи в Південній Кореї

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button