В Україні запустили маркетплейс допомоги жінкам. Як він працює?
На сторінці маркетплейсу зібрані жіночі ініціативи, які підтримують та надають допомогу українським жінкам.
На сторінці маркетплейсу зібрані жіночі ініціативи, які підтримують та надають допомогу українським жінкам.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
В Україні запустився маркетплейс допомоги жінкам, у якому об’єдналися понад 20 соціально важливих організацій. Новий постійний проєкт «Підмога» створило жіноче видання divoche.media
На сторінці маркетплейсу зібрані жіночі ініціативи — фонди, благодійні та громадські організації, а також телеграм-боти, які підтримують та надають допомогу українським жінкам. Можна обрати категорію фонду або громадську організацію — гуманітарна чи юридична допомога, робота з питаннями насильства, здоров’я або освітні проєкти.
Ціль проєкту — полегшити жінкам пошук організацій та ініціатив, до яких можна звернутися по допомогу, та створити інструмент для громадських організацій.
На сторінці проєкту вже понад двадцять пропозицій, серед них є й досвідчені організації, й ті, що утворилися нещодавно у відповідь на нові виклики, які постали перед українським жіноцтвом після 24 лютого.
Зокрема, фонд «Сильні», який допомагає постраждалим від сексуального насильства, та громадська організація «Землячки», яка забезпечує жінок-військових гуманітарною допомогою.
Громадські організації, які хочуть потрапити до переліку, можуть заповнити анкету на сторінці «Підмоги» або написати на пошту.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті