Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 289 днів. За цей час ми опублікували 23586 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Будівельна корпорація Київміськбуд заявила про неможливість добудови прийнятих на баланс проблемних об’єктів Укрбуду. Зокрема через те, що від компанії Житло-Капітал, з якою інвестори уклали договори про фінансування будівництва, не надходять кошти з 22 лютого.

З 22 лютого Житло-Капітал перестала перераховувати кошти, відмовляючись виконувати свої зобов’язання. У Київміськбуді стверджують, що вони не мають як механізмів впливу на фінансову компанію, так і доступу до інформації про залишки на рахунках ФФБ.

За даними видання Нерухомі, інвестори Укрбуду повідомляють, що компанія Житло-Капітал отримала лише часткову звітність від Київміськбуду – довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати в червні-липні на загальну вартість понад 400 млн гривень. Вони стверджують, що Київміськбуд анонсував поновлення будівництва, яке так і не почалося.

Після того, як з Укрбуду вивели грошові активи та об’єкти нерухомості більш ніж на 100 млн доларів, недобудови передали Київміськбуду. Спочатку дефіцит грошей, необхідних для їхнього завершення, становив близько 2 млрд гривень.

Ексглава Укрбуду Максим Микитась, який ще зовсім нещодавно був заарештований і проходив фігурантом у низці кримінальних справ, зміг оформити дозвіл на виїзд з України. ЗМІ пишуть, що він оформив дозвіл на виїзд через систему Шлях. Відповідний документ видано на його ім’я для громадської організації Єдина Україна.

Читайте також: Топ-7 забудовників Києва, які залишили найбільше недобудов

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button