Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 301 днів. За цей час ми опублікували 26336 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Скриншот із відео Олексія Кулеби

У селі Дмитрівка, що в 15 кілометрах від Києва, завершується будівництво перших п’яти приватних будинків для родин, житло яких знищили росіяни, повідомляє голова області Олексій Кулеба.

Це пілотний проєкт, який фінансують меценати. Одноповерхові будинки зводять за типовим проєктом. Площа кожного — трохи менш як сто метрів квадратних. Планування передбачає три спальні, об’єднану з їдальнею простору кухню. Житло обладнане сантехнікою, побутовою технікою та кухонними меблями. Є також двір.

«Я знаю, що спочатку вели переговори в Макарові, але там в Макарівській громаді люди щось не могли наважитися. Не давали згоду, бо їх не влаштовувало, які будинки», — розповідав ТСН голова Дмитрівської громади Тарас Дідич.

Дмитрівку розташовано на захід від столиці, неподалік Бучі. Під час битви за Київ у громаді було повністю зруйновано 340 приватних осель. 

Серед тих, хто незабаром заселиться до нового будинку, — місцева мешканка Валентина з двома синами 17-ти та 19-ти років. Чоловік загинув під Ізюмом. За кілька днів потому родина дізналася, що їхнє житло вщент зруйноване.

Ще одна родина, яка житиме в новому будинку, — Леонід, Наталія та донька Аліна. На початку березня, коли почалися обстріли села, вони евакуювалися. Й невдовзі дізналися, що їхнє домогосподарство повністю знищене снарядом.


Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button