Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: МОН

Всі діти в Києві, які хочуть відвідувати школу очно, матимуть таку можливість. Натомість, садочки зможуть відвідувати лише діти працюючих батьків або батьків, які служать у війську. Про це на брифінгу, який відбувався у бомбосховищі школи, розповіли Валентин Мондриївський, заступник голови КМДА, та Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти, пише LB.

Загалом у Києві 421 комунальна школа – всі вони пройшли обстеження на безпеку. 77% цих шкіл мають укриття, ще частина домовилася про використання сховищ сусідніх будинків. Водночас 18 шкіл не мають можливості організувати укриття і проводитимуть навчання винятково онлайн.

Навчання проходитиме переважно за змішаними схемами. У кожному конкретному випадку цю схему розробляє та затверджує керівництво школи, враховуючи побажання батьків.

Основний параметр, який обмежує кількість учнів, що можуть одночасно відвідувати освітній заклад – це кількість місць у бомбосховищі. Для більшості шкіл це означає, що діти будуть вчитися або у дві-три зміни, або тиждень через тиждень, або місяць через місяць (як варіант – місяць через два місяці). Кожна школа визначатиме формат роботи та розклад самостійно. У деяких школах навчання може відбуватися у три зміни, але тоді викладатимуть тільки точні науки.

Також може працювати така модель навчання: у вересні очно виходять на навчання учні 6-7-8 класів, а у жовтні – 9-10-11.

Перших дзвоників у звичайному форматі цього року не відбудеться.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button