Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 23579 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Кадр із відеогіду музеєм Булгакова

Міністр культури Олександр Ткаченко відкидає ідею закриття музею Булгакова в Києві, повідомляє Медіацентр Україна–Укрінформ.

«Мені дивно читати заяву спілки письменників. Чим їм завадив музей Булгакова у Києві, я не знаю. Булгаков — киянин. Так, у його художніх творах були репліки героїв щодо визвольної боротьби на початку ХХ століття. Але я думаю, що музей не винен. Точно його не варто чіпати», — зазначив очільник Мінкульту.

Раніше Національна спілка письменників закликала закрити музей російського письменника й натомість створити у будинку на Андріївському узвозі музей українського композитора Олександра Кошиця, який — стверджують у спілці — жив у цьому будинку.

У відповідь директорка музею Булгакова Людмила Губіанурі нагадала про радянський спадок самої спілки. Музей також опублікував на своїй сторінці коментар гіда-волонтерки Марини Сиченко, яка вважає, що культура скасування у випадку Булгакова тримається на статті Оксани Забужко 2015 року, яка містить упередження, перекручення та й «подекуди відверту брехню».

Сиченко також стверджує, що дошку пам’яті Кошиця прикріпили на будинок, спираючись на помилкові дані в радянському довіднику.

Читайте також: Михаїл Булгаков: великий письменник чи великий українофоб?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button