У Євросоюзі хочуть зобов’язати виробників гаджетів використовувати довговічніші батареї
ЄС планує зобов’язати виробників постачати деталі професійним ремонтним майстерням протягом п’яти років після початку продажу пристроїв.
ЄС планує зобов’язати виробників постачати деталі професійним ремонтним майстерням протягом п’яти років після початку продажу пристроїв.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Європейська комісія планує зобов’язати виробників телефонів та планшетів збільшити термін служби акумуляторів. Про це пише The Verge.
Зокрема, ЄС планує зобов’язати виробників постачати не менше ніж 15 різних деталей професійним ремонтним майстерням протягом п’яти років після початку продажу пристроїв. Протягом цього часу споживачі матимуть гарантовану можливість замінити батарею, дисплей, зарядний пристрій, задню кришку та навіть лоток для SIM-карток та картки пам’яті.
Це рішення має підвищити ремонтопридатність гаджетів, скоротити кількість електронних відходів, збільшити рівень перероблення й повторного використання матеріалів та зменшити їх вуглецевий слід у Європі. За розрахунками експертів, продовження життєвого циклу смартфонів до п’яти років еквівалентно видаленню з доріг п’яти мільйонів автомобілів.
Пропозиції можуть бути прийняті по всій Європі наприкінці цього року. У цьому випадку на смартфонах та планшетах буде запроваджено нове маркування енергоефективності.
Якщо виробники не зможуть постачати батареї споживачам протягом п’яти років, вони мають пройти ряд тестів на витривалість батарей. Так, акумулятори мають зберігати 80% номінальної місткості після тисячі повних циклів заряджання.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті