Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Conscious Design / Unsplash

ДСНС продовжує тестувати нову систему сповіщень про загрози. Її почали випробовувати з сьомого вересня, і різкий сигнал вже став приводом для обговорень і жартів.

«Згодні, звук не з приємних, — погоджуються у ДСНС і самі публікують народні меми про новий сигнал. — Ваше терпіння допомагає якнайшвидше налаштувати систему».

Це європейський стандарт сповіщень про небезпеки, заснований на технології Cell Broadcast. Подібні меседжі отримують власники телефонів у країнах ЄС. Наприклад, у Румунії ці сигнали можуть сповіщати про сильну грозу, пожежу або наближення ведмедя.

Коли в Україні систему запустять у робочому варіанті, сповіщення надходитимуть тільки у разі реальної загрози і лише в регіоні, де ця загроза прогнозується або стається.

Протягом останніх двох тижнів ДСНС перевіряла можливість отримання повідомлень на різних моделях мобільних телефонів. Тестування продовжується через значну кількість обладнання, що має бути налаштовано в мережах операторів мобільного зв’язку у взаємодії з вендорами обладнання та виробниками телефонів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button