Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Maheshkumar Painam / Unsplash

З-поміж країни Євросоюзу німецькі компанії ведуть набагато більше бізнесу в Росії, йдеться у дослідженні KSE Institute.

З початку вторгнення 40% закордонних компаній заявили про вихід з російського ринку, але повний вихід наразі здійснили лише 4%. Станом на 25 вересня у Росії продовжують діяльність понад 1 140 компаній.

Водночас ті 114 компаній, які повністю вийшли з ринку, мали значний вплив на російську економіку. В них працювало майже 21% персоналу, їм належало близько 12,5% активів, і лише торік вони генерували виручки на 27,5 мільярда доларів.

Найбільше в РФ присутні американські компанії, а на другому місці — Німеччина. Торік німецькі компанії експортували товарів на суму понад 28,4 мільярда доларів.

«Ця відданість російській економіці частково відображає етос колишньої Західної Німеччини — що торгівля може забезпечити мир і запобігти втягненню Європи в нову війну», — коментують автори звіту.

Від початку вторгнення лише 11 німецьких компаній повністю вийшли з країни шляхом продажу свого бізнесу й активів місцевому партнеру; серед них — Obi Group і Cersanit. 55% залишаються в Росії, а 15% вичікують, дещо обмежуючи свою діяльність. За часткою доходу в Росії, найбільш залежними виявилися чотири галузі: енергетика, нафта і газ; виробництво; товари широкого вжитку; фармацевтика та охорона здоров’я.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button