Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24988 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Сатья Наделла. Фото: OFFICIAL LEWEB PHOTOS / Вікіпедія

Під час пандемії та переходу на віддалену роботу керівники Microsoft занурилися в «параною щодо продуктивності» та почали шпигувати за підлеглими, розповів головний виконавчий директор компанії Сатья Наделла в інтерв’ю Bloomberg TV, повідомляє Business Insider.

Це результати внутрішнього опитування, яке Microsoft провела серед 20 тисяч співробітників в 11 країнах та різних індустріях. Як виявилося, 85% менеджерів непокоїлися, що підлеглі недостатньо продуктивні. Водночас 87% працівників, навпаки, були переконані, що працюють ефективно, і, за словами Наделли, навіть скаржилися на вигорання.

Віцепрезидент Microsoft Джаред Спатаро свідчить, що параноя керівників спонукала їх вдатися до стеження за підлеглими.

«Точаться дискусії щодо контролю за співпрацівниками, і наша позиція однозначна: це просто неправильно. Я не думаю, що працедавець має фіксувати активність натискання клавіш і клацань миші й таке інше, бо в більшості випадків це вимірює зусилля, а не результат», — зазначає Спатаро.

Менше з тим, Microsoft не полишає спроб повернути працівників до офісів. Цього річ компанія зобов’язала проводити в офісі принаймні половину робочого часу. При цьому працівники почуваються комфортніше, працюючи з дому, й чимало хто навіть відмовляється від підвищення зарплатні заради можливості продовжувати віддалену роботу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button