Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/hanna.havryliv.5

Ініціатива Спадщина.UA запустила телеграм-канал проєктів ревіталізації — від глиняних хаток до великих палаців. Про ремонт палацу неподалік Львова «Хмарочос» писав раніше.

Фото: facebook.com/hanna.havryliv.5

Засновниця організації Ганна Гаврилів опублікувала фото відремонтованої хати в селі Волове на Львівщині. Це цегляний будинок площею трохи більш як 40 м2 під черепичним дахом.

Фото: facebook.com/hanna.havryliv.5

Дві кімнати опалюються дров’яними печами, є електрика, воду набирають з криниці. Ревіталізований будинок продають за 9,5 тисячі доларів.

Фото: facebook.com/hanna.havryliv.5

Цікавість до старих українських хат ілюструє ще один проєкт — Old Khata Project. Сестри Світлана Ославська та Анна Ільченко останні два роки їздять селами і фотографують житло. Після російського вторгнення документують, як жителі сіл переживали війну й окупацію. Фото й історії викладають в інстаграмі.

Ловин, Чернігівська область. Фото: instagram.com/old_khata_project
Криворівня Івано-Франківської області. Фото: instagram.com/old_khata_project
Зносичі Рівненської області. Фото: instagram.com/old_khata_project
Петриківка Дніпропетровської області. Фото: instagram.com/old_khata_project

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.

Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 363 днів. За цей час ми опублікували 26720 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button