Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 282 днів. За цей час ми опублікували 23531 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Нафтогаз

Нафтогаз розпочав підготовчі роботи з будівництва ТЕЦ у Львові та Житомирі, що працюватимуть на біомасі та твердому вторинному паливі. Про це повідомляє компанія. Плановий період здачі об’єктів в експлуатацію у Львові – перший квартал 2023 року, в Житомирі – четвертий квартал 2023 року.

Крім того, Нафтогаз допомагає українським містам переводити свої ТЕЦ з газу на біопаливо – у Житомирі, Львові, Охтирці. У компанії заявили, що вони зацікавлені «вкладати гроші в такі проєкти, щоб імпортувати менше газу за колосальними цінами».

У 2015 році Житомир споживав за рік 93 млн кубічних метрів газу, а вже цього опалювального сезону має бути не більше 45 млн. Через рік місто планує використовувати лише 10% від того, що було у 2015 році. Житомир може заміщувати за рахунок твердого вторинного палива приблизно 20 млн куб м газу щороку, що в перерахунку сягає 40 млн доларів щомісяця. У планах реалізувати у місті три проєкти, які дозволять зекономити, перетворюючи побутові відходи та щепу від деревини на тепло й електроенергію.

У Львові вже у лютому Нафтогаз планує запустити ТЕЦ на біопаливі, що дозволить знизити залежність міста від газу.

Загалом у планах Нафтогазу побудувати щонайменше 9 біоТЕЦ та біокотелень у 8 регіонах України загальною потужністю 250 МВт теплової енергії та 52 МВт електричної.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button