«Київпастранс» покинув своє майно на станціях електрички, які зараз обслуговує Укрзалізниця
Станціями міської електрички з березня цього року керує «Укрзалізниця».
Станціями міської електрички з березня цього року керує «Укрзалізниця».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На станціях міської електрички, якими з березня керує «Укрзалізниця», залишилися комунальні квиткові автомати та віладатори, повідомляють «Пасажири Києва». Вони пропонують перемістити майно на інші зупинки громадського транспорту, де значний пасажиропотік.
Учасники ініціативи провели аудит всіх станцій міської електрички, які раніше обслуговував «Київпастранс» для перевезення пасажирів кільцевою електричкою.
За результатами перевірки вони створили спеціальну мапу, яка показує на яких станціях комунальники покинули десятки одиниць електронного обладнання та іншого майна.
Зокрема, на 14 станціях залишилося 57 терміналів для купівлі квитків, 46 валідаторів, 21 термінал для безконтактної оплати, 19 приміщень кас та охорони, 59 пропускних турнікетів та електронні табло. За півроку Департамент транспортної інфраструктури КМДА та КП ГІОЦ, яке обслуговує систему оплати, не здійснювали жодних заходів щодо переміщення цього обладнання.
«Укрзалізниця це обладнання не використовує і практика перевезень протягом шести місяців показує, що потреба у ньому для компанії мінімальна. Водночас це обладнання вартістю понад 10 млн гривень, яке було придбано за податки киян, може приносити дохід КПТ при розташуванні на інших зупинках наземного транспорту», – йдеться в повідомленні.
Спільнота пропонує розмістити 30 квиткових терміналів на інших зупинках громадського транспорту. Наприклад, на Райдужному масиві, Солом’янській площі, площі Перемоги, Центральному залізничному вокзалі, Дарницькому вокзалі тощо.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті