Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 293 днів. За цей час ми опублікували 23602 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Sofia Hrabovetska

Інститут геологічних наук через суд оскаржив припис та штраф від Департаменту охорони культурної спадщини КМДА, який вимагав погодити будівництво впритул до Чкалівського скверу. Про це пише видання «КиївВлада».

У матеріалах справи йдеться, що позивач вимагав визнати протиправними та скасувати припис департаменту від 25 серпня 2021 року а також постанову про штраф від 18 жовтня 2021 року. Суд повністю задовольнив позов.

Раніше видання «Наші гроші» писало, що ділянка під забудову фактично є частиною скверу імені Чкалова. Висота будівлі складатиме орієнтовно 56 метрів, у той час як у центральному історичному ареалі Києва, відповідно до Генплану, висота будівель не має перевищувати 27 метрів.

Візуалізація з сайту «Наші гроші»

Будівництво багатофункціонального комплексу ведеться на ділянках площею 0,3 гектара та 0,05 гектарів, які належать Інституту геології НАН України, та знаходяться в межах Центрального історичного ареалу Києва. У 2017 році на цих ділянках почалися будівельні роботи, частину скверу перегородили будівельним парканом. У квітні 2017 року Міністерство культури зупинило будівництво.

До будівництва долучена ТОВ «Ділайвест». За даними відкритих джерел, її засновником є кіпрська компанія «Sparenton Limited». Кіпрська компанія також є співзасновником (50%) ТОВ «Ріелт-Буд» і ТОВ «С І А», які отримували дозволи на будівництво житлового комплексу «Галактика» у Києві. Цей ЖК, в свою чергу, є офіційним проєктом Stolitsa Group, Влади Молчанової.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button