На Львівщині встановлюють модульні бункери біля закладів освіти
Модульними бункерами забезпечують заклади, що не мають своїх сховищ або потребують додаткового облаштування для захисту.
Модульними бункерами забезпечують заклади, що не мають своїх сховищ або потребують додаткового облаштування для захисту.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Червоноградському районі Львівщини встановлюють модульні захисні сховища біля закладів освіти. Про це повідомляє Львівська ОВА.
Таке сховище встановили у селі Купичволя на території дитячого садка. Укриття облаштували дитячими меблями та запасом питної води. Один шелтер розрахований на 25 місць.
Таку ж конструкцію встановлюють на території школи у селі Бутини. Там розпочали укріплювати укриття, зокрема насипають ґрунт, облаштовують вхід та встановлюють вхідні двері. Це сховище розраховане на одночасне розміщення 100 осіб.
За словами начальника Червоноградської РВА Андрія Дяченка, модульними бункерами забезпечують заклади, що не мають своїх сховищ або потребують додаткового облаштування для захисту. Встановлюються та виготовляються вони за три дні, та коштують понад 200 тисяч гривень. Кошти виділили з місцевого бюджету Великомостівської територіальної громади.
Розробили таку технологію компанія «Індустрія ЛВ» та «Хоббіт Хаус», що на Львівщині. Їх основа виготовляється з бетону марок Б35-Б40 – такий бетон використовують для будівництва бункерів. Конструкцію заглиблюють під землю на один метр і роблять насип висотою 2,1 метра, укритий травою. Бетонні конструкції складаються з трьох частин, всередину можна провести всі комунікації. Також модулі можна з‘єднувати один з одним, що забезпечить ще більше додаткових місць в разі небезпеки.
Такі споруди передбачені для захисту від ударної хвилі та уламків боєприпасів.
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті