До Білорусі привезли іранські дрони-камікадзе. Ними можуть атакувати західні області України
Щонайменше 20 дронів-камікадзе уже доставили на аеродром «Лунінец» Брестської області.
Щонайменше 20 дронів-камікадзе уже доставили на аеродром «Лунінец» Брестської області.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Росія відправила до Білорусі іранські дрони-камікадзе для атаки західних областей України. Про це повідомило регіональне управління Сил територіальної оборони «Захід».
За їхньою інформацією, щонайменше 20 дронів-камікадзе та пункти управління до них уже доставили на аеродром «Лунінец» Брестської області. Відстань звідкти до кордону із Рівненською областю України — приблизно 55 кілометрів.
«Не виключено, що вже найближчим часом іранські дрони атакуватимуть західні чи центральні регіони України. Важливо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги», — попередили Сили тероборони.
Моніторингова група «Беларускі Гаюн» писала, що обслуговуючий персонал дронів розмістили в готелях Гомеля. Це місто знаходиться на відстані близько 310 кілометрів від аеродрому «Лунінец».
Раніше управління опублікувало рекомендацію, як розпізнати Shahed-136.
Станом на шосте жовтня Росія застосувала проти України 86 дронів-камікадзе Shahed-136. 60% із них було знищено українськими військовими.
Shahed-136 – дрон-камікадзе, виготовлений Іраном і вперше представлений у 2020 році. Ймовірно, ефективна дальність польоту становить до 1000 км із можливістю доставляти бойову частину вагою 50 кг. Заявлено, що максимальна дальність польоту – 2500 км. Летить такий безпілотник на висоті від 60 до 4000 метрів із крейсерською швидкістю близько 180 км/год. Знищити безпілотник можна будь-яким засобом протиповітряної оборони, а виявити – за допомогою радара. Іран виробляє ці БПЛА для масованого застосування по одній чи групі цілей.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті