Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Сьогодні 11 жовтня в Києві вдалося обійтися без відключень електрики, але ввечері знову вимикатимуть світло, попереджає Укренерго.

«Запровадження таких заходів пов’язано з необхідністю розвантажити енергетичну інфраструктуру для швидкого проведення відновлювальних робіт. Графіки аварійних відключень можуть тривати більше двох годин та публікуються на сайтах регіональних компаній (обленерго)», — повідомляють у компанії.

Після атаки росіян на енергетичні об’єкти 10 жовтня вдалося відновити енергоживлення майже на всій території України. Стабілізовано енергоживлення західних областей, майже повністю відновлено енергопостачання на Харківщині. На Київщині та в центральних областях роботи тривають.

Укренерго уточнює: у Києві та центральних регіонах, де вимикали світло, у вечірні години споживання електрики знизилося на 26,5%, із них майже 10% — це саме добровільні обмеження.

«Ми не просимо вас сидіти в темряві. Ми просимо не вмикати потужні електроприлади одночасно з 17:00 до 23:00. Ми просимо трошки змінити свої звички та перенести прання на нічні години, зменшити частоту використання електрочайників, вимкнути на пару годин теплу підлогу, не пилососити та не прасувати одночасно. Заряджайте свої пауербанки та акумуляторні ліхтарі вночі», — просять енергетики.

Запевняють, що коли зникає світло, — це значить, що фахівці в цей момент працюють над усуненням пошкоджень мережі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button