Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 128 днів. За цей час ми опублікували 25035 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Олаф Шольц. Фото: t.me/Denys_Smyhal

Голова Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн та канцлер Німеччини Олаф Шольц закликали до створення міжнародного «Плану Маршалла XXI століття» для повоєнної відбудови України. У спільній статті для видання Frankfurter Allgemeine Zeitung вони написали, що про реалізацію такого задуму треба думати вже сьогодні.

Фон дер Ляєн і Шольц переконані, що «відбудова зруйнованого житла, шкіл, доріг, мостів, інфраструктури та енергозабезпечення – за все це треба братися вже зараз, щоб країна змогла швидше стати на ноги». У заяві йдеться, що Україні потрібна перспектива, що вона зможе знову економічно підвестися після закінчення війни. Ці питання будуть обговорюватися на міжнародній конференції в Берліні, що має відбутися 25 жовтня.

Світовий банк станом на зараз оцінює збитки від війни у 350 мільярдів євро. Але політики нагадують, що руйнування триває, про що свідчать останні обстріли впродовж минулих кількох днів.

«Самотужки ні Україна, ні окремі партнери не зможуть впоратися з необхідними викликами… Ми повинні розв’язувати це питання разом – ЄС, G7 та наші партнери далеко за межами» – додають автори статті. Також на їхню думку, до цього процесу мають долучитися міжнародні фінансові інституції та провідні організації.

Німеччина підтримує повноцінне членство України в ЄС у майбутньому, тому відбудова країни має відбуватися з урахування цієї перспективи, заявив Шольц під час виступу на відкритті 5-го німецько-українського бізнес-форуму з відбудови України в Берліні, цитує «Укрінформ».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button