Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Юлія Мельник

Петиція щодо відновлення будинку на вулиці Жилянська, 116а, зруйнованого запущеним росіянами дроном-камікадзе, набрала необхідну кількість голосів. Тепер її мають розглянути відповідальні особи.

17 жовтня у Києві пролунало п’ять вибухів, один з них – в житловому будинку в Шевченківському районі. З-під завалів будинку витягнули тіла п’яти людей. Серед них – подружня пара, яка чекала на дитину.

Міський голова Віталій Кличко в ефірі телемарафону заявив, що за попередніми оцінками, напівзруйнована будівля не підлягає реконструкції. За його словами, наразі постраждалих людей розміщують у готелях, розглядають варіант надати їм постійне житло.

Зруйнований 120-річний будинок є частиною київської історичної забудови. Краєзнавець Антон Короб розповів, що будинок має архітектурну та історичну цінність. Зведений на рубежі ХІХ-ХХ століть чотириповерховий будинок поєднував елементи типового зразка київського цегляного стилю та водночас дрібні ліплені неоготичні деталі. Збудував його собі, як прибутковий, купець першої гільдії – Іоселіан Іцкович. Він був власником фабрики гнутих меблів та металевих виробів на цій же вулиці. Фірма була заснована ще 1871 року.

Фото: facebook/PavelAvdokushyn

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button