Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 285 днів. За цей час ми опублікували 23541 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Аеропорт у Вінниці після удару РФ

Польський уряд планує надати Україні допомогу у повоєнному відновленні пошкодженої інфраструктури, зокрема реконструкції аеропортів. Про це заявив заступник міністра фінансів Польщі Марцін Горал, повідомляє пресслужба уряду країни.

Він розповів, що представники уряду перебувають у постійному контакті з Асоціацією портів України, а також безпосередньо з українськими портами. За його словами, польські експерти можуть запропонувати консультаційні послуги з інвестицій, пов’язаних з аеропортами, та щодо планування їх подальшого розвитку.

Миколаївський аеропорт після російських обстрілів. Фото: Юрій Руденко

У зустрічі також взяв участь президент держпідприємства «Польські аеропорти» Станіслав Войтер. Вони домовилися продовжити роботу щодо вироблення можливої ​​цільової моделі співробітництва. Також представники Польщі та України обговорили реалізацію проєктів високошвидкісної залізниці між двома країнами.

Горал запропонував на додаток до залізничного сполучення на маршруті Варшава-Київ через Ягодин подальше, поєднавши низку великих міських центрів з обох боків. Компанія CPK планує побудувати лінію Люблін – Замосць – Белжець – до польсько-українського кордону.

Станом на червень в Україні зруйновано 11 аеропортів та понад 20 залізничних вокзалів. Також пошкоджено близько 7 тисяч кілометрів залізничних колій.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button