Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Євген Сосновський

У музейно-виставковому центрі сучасного мистецтва Музею історії Києва відкрили мобільну виставку «Маріуполь. Де ти?..», яка триватиме до 3 листопада 2022 року.

Мобільна виставка підіймає суспільні питання воєнного часу: втрати та загибелі дітей – найуразливішої категорії, яка є найбільш безпомічною перед руйнівною силою війни.

На виставці представлені художні полотна з портретами дітей, які трагічно загинули у Маріуполі, вражаючі світлини міста до і після російських обстрілів, скріншоти реального листування мешканців в соціальній мережі під час окупації, а також фотографії авторства Євгена Сосновського (блокадне місто та «Маріупольський щоденник» п’ятирічного хлопчика Єгора, який разом з фотографом перебував в окупації).

Експозиція подорожує протягом місяця містами України. Перша виставка відбулася у Івано-Франківську.

Запитання «ДЕ ТИ?» співзвучне з написом біля Драматичного театру Маріуполя «ДЕТИ», де переховувалося більше 1000 осіб і куди було скинуто надпотужну авіабомбу. Крім того, як пояснюють організатори, це питання, яке сьогодні доречне для всіх маріупольців. Вперше, коли з’явився зв’язок маріупольці одне в одного запитували «Де ти?». Так само ми запитуємо одне в одного тепер, коли розкидані по всьому світу.

На меті виставки – продемонструвати візуальними засобами мистецтва і змусити широкий загал замислитися про цінність та крихкість дитячих життів, а також віддати шану пам’яті втраченим життям маленьких маріупольців.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button