Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: wikipedia

ТРК «Суспільне мовлення» консервує приміщення Київського телецентру «Олівець». Про це повідомляється на сайті «Суспільного». Приміщення консервують на період воєнних дій для безпеки, мінімізації енерговитрат та економії бюджетних коштів.

Будівля постраждала внаслідок перших ракетних ударів по Київській телевежі. Член правління ТРК, який відповідальний за операційну діяльність, Родіон Кочубей пояснив, що з початку повномасштабного вторгнення працівники «Суспільного» в «Олівці» не працювали, а перейшли до інших локацій та офісів. Наразі частина людей працює в історичній будівлі на Хрещатику – у Будинку звукозапису, частина – дистанційно.

«Консервація приміщення означає підготовку будівлі для мінімізації енерговитрат. “Олівець” має автономне опалення. На сьогодні ми виходимо з мінімальних обсягів споживання газу, які необхідні для збереження функціонування комунікацій будівлі. Температурний режим буде лише на рівні 7-10 градусів. Працювати за таких умов неможливо», – розповів член правління.

Щороку на обслуговування та утримання «Олівця» йде понад 100 млн гривень, що включає комунальні витрати, податок на землю, витрати на персонал.

Суспільне мовлення — незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали «Перший» і «Суспільне Культура» та канали «Суспільного радіо» («Українське радіо», «Радіо Промінь», «Радіо Культура»), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.

Будівлю Київського телецентру побудували в 1983-1992 роках за проєктом архітектора Олександра Комаровського (спільно з колегами Сафроновим, Зібіним, Гавриліним і Мельничуком).

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button