Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 290 днів. За цей час ми опублікували 23590 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото надані Офісом управління інвестицій та проектів Львівської міської ради

У Львові відремонтували кімнати гуртожитку на вулиці Пулюя, 28. Тут розмістять сім’ї працівників Рубіжанської панчішної мануфактури, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Панчішну фабрику було релоковано з Рубіжного Луганської області, що опинилося під російською окупацією у травні. За словами голови Луганської ОВА Сергія Гайдая, місто «зруйновано вщент».

«Обстріли Рубіжного почались із першого дня — з 24 лютого. Тому ми у телефонному режимі вирішили зупинити виробництво, щоб не наражати людей на небезпеку. З того дня ми не були на виробництві. Думали, що воно якось стихне, і ми зможемо забрати обладнання, вивезти його. Але, на жаль, нічого ми не забрали з Рубіжного. Вже у березні у виробництво були прильоти, влучання, пожежа. Другий поверх повністю зруйнували, а продукцію розграбували», — розповіла комерційна директорка мануфактури Ольга Ушакова.

Фото: facebook.com/misyurenko

До вторгнення на підприємстві у Рубіжному працювало 162 людини. Виготовляли панчохи та шкарпетки таких брендів, як Dodo Socks, Sammy Icon, Noskar, Sockshire, Hektik Socks. До Львова переїхала лише частина робітників — 15 сімей.

Місто допомогло підшукати приміщення для виробництва. Оренду оплачують за допомогою гранту USAID. Головний партнер Рубіжанської панчішної мануфактури Dodo Socks оплатив двадцять в’язальних машин.

У гутожитку, який тимчасово надала Львівська міськрада, наразі поремонтували п’ять кімнат, замінили вікна та двері. Завершують ванні кімнати. Ремонт здійснили зусиллями волонтерів «Будуємо Україну Разом».

Очікується, що приміщення будуть готові до заселення до кінця тижня. Далі планують створити житловий простір у цокольному приміщенні.

Фото: facebook.com/investinlviv/

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button