Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26310 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Dimitry Anikin / Unsplash

Відсьогодні, десятого листопада, Укрзалізниця повністю перевела в онлайн продаж квитків на поїзд №67/68 Київ–Варшава. У касах квитки на цей рейс не продаватимуть.

Як пояснюють у пресслужбі, це зробили, щоб завадити шахраям-спекулянтам, які перепродають квитки з рук чи в соціальних мережах на своїх сторінках. Крім того, виявлено випадки підроблених проїзних документів. Натомість в онлайн-каналі залізниця матиме можливість відслідковувати та блокувати спекулянтів.

Продаж квитків онлайн на «варшавський» потяг відкриватимуть о 08:00 за 20 діб до дати рейсу. Купити можна не більш як чотири квитка.

Для групових замовлень створено спеціальний онлайн-канал замовлень, а офіційні делегації, запити від дипломатичних та державних установ обслуговуватимуться виключно у спеціалізованій касі (кількість таких бронювань додатково обмежується).

Повернути квитки можна буде лише в претензійному порядку в касах вокзалу. У такий спосіб сподіваються припинити шахрайську схему: коли боти масово викупають квитки онлайн і потім обмінюють їх на іменні квитки для знайдених пасажирів. 

Квитки на менш ажіотажні напрямки, такі, як Київ–Хелм, звідки налагоджено пересадку на Варшаву, можна повертати в звичайному форматі, зокрема й онлайн.

«Варшавський» потяг — найпопулярніший рейс до Європи. Хоч на нього й збільшили пропозицію місць у 2,5 раза, дефіцит не зникає. Це пояснюють обмеженою кількістю вагонів габариту RIC, які можуть із перестановкою колісних пар прямувати до столиці Польщі.

Укрзалізниця додає, що з початку російського вторгнення збільшила міжнародні перевезення у дев’ять разів, запустивши п’ять нових сполучень до Європи.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button