Українці попри війну готові платити більше за гуманні умови утримання тварин
Також, за даними опитування, українці очікують змін у сфері промислового тваринництва.
Також, за даними опитування, українці очікують змін у сфері промислового тваринництва.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Попри повномасштабну війну українці турбуються про умови утримання фермерських тварин та переконані, що покращення стандартів утримання наблизить нас до Європи. Про це свідчать результати дослідження, проведеного ГО «Відкриті клітки Україна».
Результати дослідження показали, що більшість опитаних (60,1%) погодились з твердженням, що країні потрібна загальнонаціональна система маркування того, в яких умовах утримувалися тварини при виготовленні м’яса, молока та яєць.
Абсолютна більшість респондентів зазначили що їм важливо, щоб тварини на промислових фермах утримувалися в умовах, які відповідають їхнім природним потребам (70%) та, щоб транспортування та забій фермерських тварин відбувалися так, щоб якомога менше впливати на їхній фізичний і психологічний стан (71%). А для 63% людей також важливо, щоб промислові ферми мінімізували свій негативний вплив на навколишнє середовище.
Також значна частина опитаних (57,6%) готові доплати за упевненість, що тварини, з яких були виготовлені харчові продукти, утримувалися в гуманних умовах. Частка тих, хто точно не готовий, або скоріше не готовий, є майже вдвічі меншою (31,8%). Прийнятним варіант підвищення ціни знаходиться в діапазоні 10-20%.
Третина опитаних зізнались, що недостатньо знають про умови утримання, транспортування та забою тварин на фермах з виробництва м’яса, молока та яєць (29,3%), та не знають, чим відрізняються вимоги до утримання, транспортування та забою фермерських тварин в Україні та Європейському Союзі (36%). 60% осіб впевнені, що покращення умов утримання фермерських тварин матиме позитивний вплив у подальшій євроінтеграції України.
В опитуванні взяли участь близько тисячі респондентів з різних куточків України.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті