Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Eugene Chystiakov

Серед європейських країн лише Україна має нештрафоване перевищення швидкості 20 кілометрів на годину. Про це йдеться в дослідженні організації U-Cycle під час Тижня безпеки руху в Україні.

Україна серед європейських країн має найвищий показник смертності вразливих учасників дорожнього руху – пішоходів і велосипедистів. Водночас, як стверджують експерти, українське законодавство ще з радянських часів допускає безкарне перевищення встановлених лімітів швидкості на 20 км/год на відміну від європейських країн. У країнах Європи не передбачено «дозволене» перевищення обмежень швидкості руху, або допускається мінімальне перевищення.

Щодня на українських дорогах в дорожньо-транспортних пригодах помирає десять людей. Крім того, Україна сьогодні є країною, де рівень смертності та травматизму в ДТП є одним з найвищих у Європі.

Читайте також: Як карають за перевищення швидкості в Україні та країнах Європи

Більше 14 тисяч ДТП із загиблими і травмованими відбулося на підконтрольних Україні територіях за десять місяців 2022 року. Найбільше страждають незахищені учасники дорожнього руху: пішоходи та велосипедисти. Україна має найвищий показник смертності вразливих учасників дорожнього руху серед європейських країн, які ми аналізували: 2021 року смертність велосипедистів становила 11%, смертність пішоходів — 39%. При перевищенні швидкості ризик смерті пішоходів, на яких стався наїзд автомобілем, стрімко зростає: в 4,5 рази від 50 км/год до 65 км/год.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button