Петиція проти розташування меморіалу на Лисій Горі набрала необхідні голоси
Екологи запевняють, що будь-яке будівництво на Лисій горі заборонено законом.
Екологи запевняють, що будь-яке будівництво на Лисій горі заборонено законом.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Петиція про перетворення урочища Лиса гора Голосіївського району Києва на Національне меморіальне військове кладовище набрала необхідну кількість голосів.
Українська природоохоронна група запевняє, що будь-яке будівництво в урочищі заборонено законом. Екологи пояснюють, що Лиса гора – це заповідний фонд, місце з археологічною, ландшафтною й природною цінністю, тут дуже складний рельєф і круті схили, часом з ухилом у 60 градусів, на яких тривають ерозійні процеси.
Рух «Марш за Київ», що об’єднує понад сорок ініціатив та організацій, закликає Київраду та міського голову провести публічні обговорення щодо розміщення військового меморіалу на Лисій горі.
Верховна Рада проголосувала за створення військового кладовища з меморіалом у червні. Комплекс бачать як аналог меморіального цвинтаря в Арлінгтоні, США. Нещодавно Київрада проголосувала за розробку проєкту детального плану території для розташування кладовища на 140 гектарах заповідника Лиса Гора.
Читайте також: Де у столиці розмістити Національне військове кладовище?
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті