В Єврокомісії вважають, що українські біженці поїдуть додому не одразу
В ЄС заявили, що значна кількість переселенців впливає на якість життя європейських країн, але наразі мова йде про солідарність.
В ЄС заявили, що значна кількість переселенців впливає на якість життя європейських країн, але наразі мова йде про солідарність.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Країни Європи, які прийняли українських біженців, мають бути готовими до того, що ті зможуть повернутися додому далеко не одразу після закінчення війни. Таку думку висловила заступниця президентки Європейської Комісії Дубровка Шуїця в інтерв’ю RND.
Шуїця займає посаду віце-президентки Комісії ЄС з питань демократії та демографії, а також відповідає за права дітей на європейському рівні. Вона закликала жителів Європи не припиняти підтримку українців, які потребують допомоги.
«Думаю, ми маємо бути до цього готові. Центральна проблема в тому, що ці сім’ї думають, що вирушать додому в перший же день після закінчення війни. Але тоді вони ще не поїдуть додому. Їхні школи зруйновані, їхні будинки зруйновані, робочі місця втрачені. Я маю сказати це відкрито, я сама пережила війну в Хорватії в колишній Югославії», – сказала вона.
За її словами, значна кількість вимушених переселенців впливає на якість життя європейських країн, зокрема проблемою є збільшення кількості дітей у садочках та школах, однак наразі мова йде про прояв солідарності.
Читайте також: 7 викликів, які можуть чекати на українських біженок з дітьми у Європі (окрім загальновідомих)
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті