Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 277 днів. За цей час ми опублікували 23484 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: woongenootschap

Переселенців не мають розміщувати деінде, де ніхто не бачить їх і не контактує з ними, вони мають бути інтегровані в життя міст. Таку думку висловив урбаніст із Цюриха, засновник студії міського дизайнуAtelier für Städtebau Хан ван де Ветерінг на відкритій онлайн-лекції.

Ветерінг зазначає, що «стара» урбаністика була орієнтована на простори, архітектуру людських масштабів. Водночас сучасна урбаністика вже не орієнтується на об’єкти людських масштабів – до прикладу, зараз будують чимало хмарочосів. Більш того, простори, будівлі, зазвичай, розділяють за призначенням.

Одним з прикладів нової урбаністики є урбан-проєкт Вінниці, у розробці якого брав участь Ветерінг. За його словами, проєкт мав на меті зробити місто більш компактним, комфортним та ефективним.

Він додав, що оскільки Вінниця стала прихистком для багатьох переселенців, потрібно їх інтегрувати в місто, а не відселяти далеко. Плануючи інфраструктуру для них, необхідно інтегрувати її в наявні структури міста. Наприклад, використовувати для проживання переселенців готову інфраструктуру, що є фінансово ефективним рішенням.

Захід був організований у рамках онлайн-курсу «Урбаністика», який реалізувала громадська організація STEM is FEM за підтримки програми «Мріємо та діємо».  

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом, Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Making Cents International, Міжнародним республіканським інститутом та Zinc Network.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button