Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook/aimm.group

Українське архітектурне бюро AIMM показало власну концепцію швидкого зведення модульних шкіл на 200-600 дітей.

Архітектори виділили три найпоширеніших типи модульних шкіл: конструкції зі збірного залізобетону, фасадні панелі із залізобетону, блоки з деревини. Вони пропонують використовувати довговічні матеріали, які не потребують щорічного оновлення. У класних кімнатах будуть вбудовані жалюзі. Згідно з концепцєю, пропонується не будувати спортивні та актові зали на першому етапі, оскільки ці приміщення можуть бути збудовані згодом окремо.

Такі школи радять зводити у висоту до двох поверхів. Терміни будівництва – до шести місяців у разі наявності готового проєкту, три місяці включає монтаж. Водночас будівництво звичайної школи в середньому займає до трьох років.

Планування школи передбачає влаштування всіх необхідних приміщень згідно з ДБНами та сучасних вимог щодо планувальних рішень закладів освіти.

Станом на грудень 2022 року в Україні  2 446 закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів, 337 з них зруйновано повністю.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button