Жителі зруйнованого будинку на Жилянській відмовляються переселятися до новобуду за Червоним Хутором
Мешканцям зруйнованого будинку в центрі міста пропонують квартири на 23 поверсі у новобуді на вулиці Польській.
Мешканцям зруйнованого будинку в центрі міста пропонують квартири на 23 поверсі у новобуді на вулиці Польській.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Мешканці зруйнованого росіянами будинку на вулиці Жилянській, 116а у центрі Києва відмовляються переїжджати в надане владою житло за Червоним Хутором. Про це вони розповіли виданню «Главком».
Голова ОСББ Тетяна Махрінська розповіла, що дві родини поїхати подивитися нове житло, запропоноване владою. З’ясувалося, що квартири розташовані на 23 поверсі у новобуді на вулиці Польській. За словами Махрінської, це поганий варіант на період відключень світла, оскільки там також не буде газу і води.
Люди наразі домагаються відновлення принаймні вцілілої частини багатоповерхівки – з усього будинку пошкоджено лише чотири квартири, інша половина дому ціла. Жителі готові самостійно сплатити певну суму за ремонт. Вони вважають, що муніципалітет відмовляється ремонтувати будинок, адже земля у центрі Києва коштує дорожче, ніж ремонт. Тож, на їхню думку, там можна збудувати новий хмарочос.
17 жовтня у столиці пролунало п’ять вибухів, один з них – в житловому будинку в Шевченківському районі. З-під завалів витягли тіла п’ятьох людей. Серед них – подружня пара, яка чекала на дитину.
Петиція щодо відновлення будинку набрала необхідну кількість голосів. Міський голова Віталій Кличко у своїй відповіді вказав, що конструктивні елементи та інженерні мережі в будинку не підлягають відновленню.
Зруйнований 120-річний будинок є частиною київської історичної забудови. Він має архітектурну та історичну цінність. Зведена на рубежі ХІХ-ХХ століть споруда поєднувала елементи типового зразка київського цегляного стилю та дрібні ліплені неоготичні деталі.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті